VI Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zorganizowanie i opłacenie umycia okien w naszym kościele. Jest to ich piękny dar dla Parafii.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasze diecezjalne Seminarium Duchowne. Natomiast za tydzień 3. niedziela miesiąca, a więc taca inwestycyjna na sfinansowanie inwestycji parafialnych.

4. W poniedziałek o 17.30 nabożeństwo wypominkowe, a o 18.30 Msza św. w intencji zmarłych.

5. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Faustinum.

6. W środę 13.05 o 16.30 różaniec fatimski.

7. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

8. W sobotę obchodzimy uroczystość św. Andrzej Boboli, prezbitera i męczennika, patrona metropolii warszawskiej. O 14.00 wspólna wyprawa kandydatów do bierzmowania do Katedry Warszawsko-Praskiej. O 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o 9.30 świętujemy rocznicę I Komunii Świętej.

10. W następną sobotę 23.05 będzie w naszej Parafii diecezjalny Zjazd Rodzinnych Kół Żywego Różańca. Zachęcamy do włączenia się we wspólnotę i modlitwę.

11. Zachęcamy do lektury naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy.


🏐❤️ DZIĘKUJEMY! ❤️🏐

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę charytatywną przy okazji 2. Turnieju Charytatywnego Warszawsko-Praskiej Ligi Siatkówki! 🙏

Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać aż 1700 zł!

Zebrana kwota została przeznaczona na:

🎸 gitarę klasyczną Yamaha CS40 II 3/4 z pokrowcem i tunerem,

🧩 dwie maty piankowe edukacyjne Nukido 180×200 cm,

🎶 dzwonki diatoniczne naciskane Montessori,

👣 ścieżkę sensoryczną Akson,

🎲 grę planszową Splendor,

🏐 oraz wpisowe na turniej charytatywny.

Wszystkie dary zostały przekazane podopiecznym Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc” Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Otwocku ❤️

🎁 Relacja z przekazania darów: https://www.facebook.com/share/p/1BoZabmDPx/

Podczas samego turnieju zajęliśmy 10 miejsce💪🏐 Ale najważniejsze było coś więcej niż wynik sportowy — wspólne pomaganie i otwarte serca ludzi dobrej woli 🤝

To dzięki Wam udało się zrobić coś naprawdę dobrego 🙏

📸 Relacja z turnieju: 

Część 1: https://www.facebook.com/share/p/1EkZCNfzSw/
Część 2: https://www.facebook.com/share/p/1Dk7VE5vcx/

Parafialna Drużyna Siatkówki Św. Faustyny 🏐

Author