VI Niedziela Wielkanocna
1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.
2. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zorganizowanie i opłacenie umycia okien w naszym kościele. Jest to ich piękny dar dla Parafii.
3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nasze diecezjalne Seminarium Duchowne. Natomiast za tydzień 3. niedziela miesiąca, a więc taca inwestycyjna na sfinansowanie inwestycji parafialnych.
4. W poniedziałek o 17.30 nabożeństwo wypominkowe, a o 18.30 Msza św. w intencji zmarłych.
5. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Faustinum.
6. W środę 13.05 o 16.30 różaniec fatimski.
7. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
8. W sobotę obchodzimy uroczystość św. Andrzej Boboli, prezbitera i męczennika, patrona metropolii warszawskiej. O 14.00 wspólna wyprawa kandydatów do bierzmowania do Katedry Warszawsko-Praskiej. O 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o 9.30 świętujemy rocznicę I Komunii Świętej.
10. W następną sobotę 23.05 będzie w naszej Parafii diecezjalny Zjazd Rodzinnych Kół Żywego Różańca. Zachęcamy do włączenia się we wspólnotę i modlitwę.
11. Zachęcamy do lektury naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy.
🏐❤️ DZIĘKUJEMY! ❤️🏐
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę charytatywną przy okazji 2. Turnieju Charytatywnego Warszawsko-Praskiej Ligi Siatkówki! 🙏
Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać aż 1700 zł!
Zebrana kwota została przeznaczona na:
🎸 gitarę klasyczną Yamaha CS40 II 3/4 z pokrowcem i tunerem,
🧩 dwie maty piankowe edukacyjne Nukido 180×200 cm,
🎶 dzwonki diatoniczne naciskane Montessori,
👣 ścieżkę sensoryczną Akson,
🎲 grę planszową Splendor,
🏐 oraz wpisowe na turniej charytatywny.
Wszystkie dary zostały przekazane podopiecznym Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc” Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Otwocku ❤️
🎁 Relacja z przekazania darów: https://www.facebook.com/share/p/1BoZabmDPx/
Podczas samego turnieju zajęliśmy 10 miejsce💪🏐 Ale najważniejsze było coś więcej niż wynik sportowy — wspólne pomaganie i otwarte serca ludzi dobrej woli 🤝
To dzięki Wam udało się zrobić coś naprawdę dobrego 🙏
📸 Relacja z turnieju:
Część 1: https://www.facebook.com/share/p/1EkZCNfzSw/
Część 2: https://www.facebook.com/share/p/1Dk7VE5vcx/
Parafialna Drużyna Siatkówki Św. Faustyny 🏐
